Hukuki Yönetim Hizmetleri
Şirketlerin hukuk birimleri, günlük ve rutin hukuki işlemler yanında kritik ve yüksek değerli ticari inisiyatiflerin hukuki olarak değerlendirilmesi ve şirketlerin hedeflerini gerçekleştirmesine yardımcı olacak mevzuatı takip etme sorumluluklarını dengelemek için mücadele etmektedir. DL Avukatlık Bürosu, kapsamlı projelerin hukuki uyum ve gözetimi ile hukuki risk yönetiminin en verimli şekilde yürütülebilmesi (yasal giderlerin öngörülebilirliği ile şeffaflığının sağlanması da dahil) için hukuk danışmanlığı hizmetlerini teknoloji ile buluşturduğu proje deneyimi ışığında müvekkillerine hizmet vermektedir.

Hukuki Yönetim Hizmetleri; Şirketlerin hukuk birimleri, günlük ve rutin hukuki işlemler yanında kritik ve yüksek değerli ticari inisiyatiflerin hukuki olarak değerlendirilmesi ve şirketlerin hedeflerini gerçekleştirmesine yardımcı olacak mevzuatı takip etme sorumluluklarını dengelemek için mücadele etmektedir.


DL Avukatlık Bürosu, kapsamlı projelerin hukuki uyum ve gözetimi ile hukuki risk yönetiminin en verimli şekilde yürütülebilmesi (yasal giderlerin öngörülebilirliği ile şeffaflığının sağlanması da dahil) için hukuk danışmanlığı hizmetlerini teknoloji ile buluşturduğu proje deneyimi ışığında müvekkillerine hizmet vermektedir.


Hukuki Yönetim Hizmetleri kapsamında, DL Avukatlık Bürosu, şirketlerin hukuk birimlerine; Sözleşme Yönetimi, Hukuki Belge İnceleme ve Yönetimi, Hukuki Proje Yönetimi, Regülasyon Haritalaması (hukuki uyum kapsamında şirketin faaliyet konusu ile ilgili tüm yasal düzenlemelerin ve yükümlülüklerin tespit edilmesi), hukuk biriminin dış kaynağa ihtiyacı olduğu tüm hukuki hizmetlerin sunulması konusunda destek vermektedir.

Yasal Uyarı | Çerez Politikası | Kullanım Koşulları | Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni | © 2024 DL Avukatlık Bürosu